QR Kod
TikTok 29.7.4 MOD APK (Ads Free/No Watermark)

TikTok 29.7.4 MOD APK (Ads Free/No Watermark)

29.7.4
(0 İncelemeler) June 10, 2023

En Son Sürüm

Versiyon
29.7.4
Güncelle
June 10, 2023
Kategoriler
Sosyal Medya
Platformlar
Android Mod-Pro
Dosya Boyutu
65 Mb
İndirmeler
10
Şimdi İndir (65 Mb)

TikTok 29.7.4 MOD APK (Ads Free/No Watermark) Hakkında Daha Fazla

TikTok, mobil videoların adresidir. TikTok'ta kısa biçimli videolar heyecan verici, kendiliğinden ve gerçektir. İster spor fanatiği, ister evcil hayvan meraklısı olun, ister sadece gülmek isteyin, TikTok'ta herkese göre bir şeyler var. Tek yapmanız gereken izlemek, sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek, sevmediklerinizi atlamak ve sadece sizin için kişiselleştirilmiş gibi görünen sonsuz bir kısa video akışı bulacaksınız. Sabah kahvenizden öğleden sonraki işlerinize kadar, TikTok'ta gününüzü güzelleştirmesi garanti olan videolar var.


MOD BİLGİSİ:
– Tüm reklamlar kaldırıldı
– DCIM/Kamera yerine Filmler/TikTok klasörüne filigran olmadan video, resim ve GIF indirmesi yapıldı
– İndirmelerdeki tüm kısıtlamalar kaldırıldı, herhangi bir videoyu indirebilirsiniz
– Diğer birçok kısıtlama kaldırıldı
– Uygulama mümkün olduğunca temizlendi
– Maksimum sıkıştırma + ZipAlign
– Gereksiz etkinlikleri devre dışı bıraktı
– Düet, dikiş üzerindeki kısıtlamalar kaldırıldı
– Geri sarma artık herhangi bir videoda mevcut
– Pil tüketimi optimizasyonu
– Bölgesel kısıtlamalar kaldırıldı
– Sabit Google yetkilendirmesi
– Sabit Facebook yetkilendirmesi
– Sabit Twitter yetkilendirmesi
– Sabit VK yetkilendirmesi
– Devre dışı bırakılmış otomatik başlatma
– Etkinleştirilmiş Yüksek Kaliteli Ses
– Etkinleştirilmiş Yüksek Kaliteli Video
– Etkinleştirilmiş Ultra Çözünürlük
– Kenar Yumuşatma Etkin
– Gizli kök hakları
– Devre Dışı Bırakılmış InAppBillingService
– Tüm Analitik türlerini devre dışı bıraktı
– Engelli Ölçümü
– Zorunlu giriş devre dışı bırakıldı
– Etkin izleme geçmişi
– İndirilen dosyanın adı için yazar etiketi eklendi
– Profil resimlerini indirme özelliği eklendi

➠ Değişiklik günlüğü:
– Antivirüsün yanlış pozitifleri düzeltildi (tekrar)
– Çok dilli sürüm eklendi


TikTok MOD APK'ya Genel Bakış
TikTok MOD APK, her kullanıcı için sınırsız kısa video sağlayan harika bir platformdur. Birçok kişi bu uygulamayı Google Play'den indirir. TikTok Pte, uygulamanın Google Play yayıncısıdır. Şirket, yaratıcı içerik yüklemekten hoşlanan herkes için bu harika fırsatı sunuyor. Uygulamaya her gün kullanıcıları bu platforma sıcak içerikler yüklüyor. Ayrıca içeriklerini beğendiyseniz kullanıcı hesaplarını takip edebilir veya beğenebilirsiniz. TikTok, tüm kullanıcıların bu platforma ücretsiz olarak video yüklemesine izin verir. Çoğu platform, kullanıcılar müzik içeren videolar yüklediğinde telif hakkı sorunlarıyla karşılaşır. Ancak platform, herhangi bir kullanıcının herhangi bir müzik dahil olmak üzere herhangi bir videoyu yüklemesine izin verir.

yaratıcılığınızı keşfedin
TikTok MOD APK'nın temel konsepti, her kullanıcının bu platforma yaratıcı içerik yükleyebilmesidir. Android'de Facebook ve Instagram gibi birçok platform mevcuttur. Ancak hiçbir platform TikTok kadar iyi kısa içerik sunmaz. Platform, kullanıcıların 15 saniyeye kadar video sürelerini düzenlemesine ve oluşturmasına olanak tanır. Ek olarak, 60 saniyeye kadar uzunlukta videolar oluşturabilirsiniz. Geçerli anı kaydetmek için kırmızı renkli tuşa uzun basın. Geçerli anı kaydetmeye başlamak için kırmızı düğmeyi tıklayın. Belirli bir zamana kadar video kaydetmek istiyorsanız, kırmızı düğmeye uzun basmanız gerekir. Video kaydını durdurmak için kırmızı düğmeye uzun basın. TikTok MOD APK Video Yakalama Modu, kullanıcıların efekt araçlarını ekranda görüntülemesine olanak tanır. Bu uygulama birçok ses ve yüz tanıma aracıyla birlikte gelir. Yakalama modunda, varsayılan yüz yapay bir yüze dönüşür. Bu yüz tanıma aracı, karakterinizin efektlerine kolayca eklenebildiği için iyi çalışıyor.

Bölge kısıtlaması yok
Köpek suratları, komik suratlar ve şişman vücutlar gibi TikTok'ta bulunan trend efektlerin çoğu. Sınırsız efekt deposundan efekt eklemek için bu efekt seçeneğini kullanın. Uygulamayı indirdiğinizde, bazı efektler önceden yüklenmiştir. Daha fazla yeni efekt indirmek için internet bağlantısı gereklidir. Arka plan müziği olmadan videonuz herkese ulaşamaz. Bu nedenle TikTok MOD APK, düzenleme özelliklerine sahip fon müziği sunar. En sevdiğiniz g=şarkıyı uygulamaya yükleyebilir ve kısa bir video oluşturabilirsiniz. Ayrıca yüklenen sesi kırpabilir veya bölebilirsiniz. Müzik seçeneğini kullanırken iki seçenek görünür.

Müzik yükleyin veya TikTok'ta bulunan müziği kullanın.
Çoğu şarkı zaten bu uygulamaya eklenmiştir. Mevcut şarkıları dinlemekten memnun değilseniz cep telefonunuzdan müzik yükleyebilirsiniz. Uygulama 15-20 saniyeye kadar video saniye sunuyor, bu yüzden kesme aracıyla şarkıyı seçin. Videonun belirli alanlarda tamamlanması gerekir. TikTok MOD APK'nın yakalama panelinde, filtreleri değiştirmek için sola ve sağa kaydırın. Bu uygulamaya eklenen birçok filtre var. Mevcut tüm filtreleri görmek için sola veya sağa kaydırın. TikTok videoyu koyu, gri, 90'lar ve çiçek açan renkler gibi daha renkli renklerle değiştirdi. Videonuzu TikTok'a yüklemek için en iyi renk filtresini seçin. Nihai kaliteyi kontrol etmek için videoyu önizleyin ve videoyu platformda yayınlamak için Gönder düğmesine tıklayın.

Trend belirleyici ol
Her TikTok, TikTok MOD APK için trend belirleyici olmak ister. Hiçbir sosyal platform video etkileşimini iyileştiremez. Kaliteli içeriğe sahip yaratıcılıkları, sosyal platformlardan çok fazla etkileşim getiriyor. TikTok platformunda yüksek kaliteli, yaratıcı içerik sağlayarak trend belirleyici olun. Gerçek bir aktör değilseniz endişelenmeyin. Bu uygulama, birçok efektle komik videolar oluşturmanıza yardımcı olur. Bu harika platformla oyunculuk becerilerinizi geliştirin. Uygulamanın günlük kullanıcılarının çoğu, içerik oluşturuculardan eğlenceli içerikler istiyor. Tüm ulusların çıkarlarına ulaşmak için sağlam yaratıcı içerik oluşturun. Uygulamayı kullandıktan sonra gerçek bir oyuncu gibi hissedeceksiniz.

Uygulamayı Değerlendir

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 inceleme temel alınarak
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla başkalarıyla paylaşmayacağız.