QR Kod
Twitter MOD APK 9.90.0-release.0 (Extra Features)

Twitter MOD APK 9.90.0-release.0 (Extra Features)

9.90.0-release.0
(0 İncelemeler) June 10, 2023

En Son Sürüm

Versiyon
9.90.0-release.0
Güncelle
June 10, 2023
Kategoriler
Sosyal Medya
Platformlar
Android Mod-Pro
Dosya Boyutu
95 Mb
İndirmeler
26
Şimdi İndir (95 Mb)

Twitter MOD APK 9.90.0-release.0 (Extra Features) Hakkında Daha Fazla

Twitter MOD APK (Premium, VIP Kilitli, Reklamsız) Sosyal ağınızı genişletin ve şu anda trend olan şeylerden haberdar olun. Retweetleyin, bir ileti dizisine katılın, viral olun veya sosyal medya haberleri veya dünyanın dört bir yanından haberler olsun, olup bitenlerden haberdar olmak için Twitter zaman çizelgesinde gezinin. Twitter, sosyal medya uygulamanız ve dünya çapında olup bitenler için yeni medya kaynağınızdır.

Sosyal topluluğunuzu artırın ve modern günlerde güncellenmeye devam edin. Retweetleyin, bir başlığa dokunun, çapraz viral yapın veya sosyal medya bilgisi veya uluslararası bilgi olsun ya da olmasın, neler olup bittiği hakkında güncel kalmak için kesinlikle Twitter zaman çizelgesinde gezinin.

Twitter Spaces, insan sesinin elektriğini güçlendiren canlı sesli etkileşimler için yepyeni bir platformdur. Fanatikler ve hayranlarla kaldıkları Alanlarda sanal olarak etkileşim kurun ve tercih ettiğiniz içerik oluşturucuları, seçkin kişileri ve aktivistleri dikkate alın ve bunlarla çalışın. Tweet'lemeden konuşmaya kadar canlı sesli tartışmalara katılın, dikkatinizi verin ve konuşun.
 
Medyada şu anda trend olan maksimum ünlü konuları keşfedin veya sizin için önemli olabilecek alanlardaki düşünce liderlerini tanıyın. Hobileriniz ister film yıldızı tweet'leri, ister politika, bilgi güncellemeleri, güzel podcast önerileri veya futbol olsun, aynı anda gözlemleyebilir ve etkileyici kişilerle ve arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Her insanın görüşü dünyayı değiştirir ve değiştirebilir.

Sizi cezbeden konuların peşinden gidin. Tweet atın, retweet yapın, yanıtlayın, paylaşın veya beğenin; Twitter, en yeni bilgiler ve etkinliklerde her şeyin üstünde kalmak için en ünlü sosyal ağ platformudur.

Haberlerdeki Güncel Konular Kendinizi ultra modern bir medya biçimine hazırlayın. Trend olan konuları ve hashtag'leri arama yoluyla günümüz olaylarını takip edin. En sevdiğiniz etkileyicilerin ve suç podcast sunucularının tweet'lerini, farklı ilginç Twitter kullanıcılarının tweet'leriyle birlikte takip edin ve tweet'lerindeki içeriği hızlı bir şekilde inceleyin.