QR Kod
AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked)

AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked)

5.7.0
(0 İncelemeler) June 11, 2023
AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked)

En Son Sürüm

Versiyon
5.7.0
Güncelle
June 11, 2023
Kategoriler
Fotoğrafçılık
Platformlar
Android Mod-Pro
Dosya Boyutu
127 Mb
İndirmeler
7
Şimdi İndir (127 Mb)

AirBrush v5.7.0 MOD APK (Premium Unlocked) Hakkında Daha Fazla

AirBrush, her fotoğrafın görünümünü değiştirmeniz için size bir dizi düzenleme aracı sunar. Kullanıcılar, görüntüleri tercihlerine göre düzenlemek üzere eğitildikten sonra daha profesyonel hale gelebilir. Sistem aydınlatma kontrolleri, kompozisyon ve kapsamlı işlevler geliştirir. Güncellenen sürüm, videolara düzenleme özellikleri ekler. Kullanıcılar, Sparkle kullanarak bir görüntüdeki vurguları vurgulayabilir. Ek olarak, harika yazı tiplerini paylaşarak kişiliğinizi ifade etmenize izin veriyoruz.

MÜDAHALE EDEN BİLEŞENLERİ KALDIRIR
AirBrush güzel bir özçekim sağlayacaktır. Kullanıcılar, yüz sivilcelerini bulmak için tarayıcıyı kullanabilir. Sistem onları kaldıracak, böylece daha pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız. Ayrıca kullanıcılar kazara çerçeveye düşen morluklara da veda edebiliyor. Leke giderici en doğal şekilde kapatmaya çalışacaktır. Kullanıcıların uygulamanın makyaj pudralarını kullanması daha iyi olacaktır. Daha parlak ve canlı görünmek için yüzünüzü yeniden şekillendireceksiniz. Kullanıcılar cilt tonunu iyileştirmek için birden çok kez dokunabilir. Filtre, kullanıcının isteğine göre ten rengini de zorlayacaktır. Fırçanın içinden geçmesine izin verecek şekilde kaydırırsanız en iyisi olur ve pudra en gerçekçi şekilde fondötene yapışır.

YÜZ BÖLGELERİNİN rötuşlanması
Kullanıcılar beyaz ve parlak dişlere sahip olmayı seviyorsa diş beyazlatma aracımızı deneyebilirsiniz. Sistemin çalışması için beyazlatılması gereken alanların üzerinden süpürmek için bir fırça kullanacaksınız. Dişlerinizin beyazlığını kumanda üzerinden ayarlayabilirsiniz. En doğal beyaz diş rengi örneklerini paylaşıyoruz. Ayrıca, göz düzeltme araç setini kullanarak izleyicinin gözünü yakalayabilirsiniz. Konuya daha belirgin, daha parlak ve daha güzel gözler uygulanacaktır. Onu güzel göz farı ve göz farı ile süslemenize yardımcı olacağız. Kullanıcılar, görüntüdeki yüzeyleri inceltmek için kaydırabilir. Tiner, yer açmak için birden fazla bileşenle çalışabilir ve yüzün öne çıkması için bir parlaklık efekti oluşturmak için daha fazla alana sahip olursunuz.

SANATSAL EFEKT PAKETLERİNİ KULLANIN
Sanatsal efektler AirBrush'ın ayrılmaz bir parçasıdır ve kullanıcılar bunları görüntü kalitesini HD formatına çekmek için kullanabilir. Araçlar, ihtiyacınıza göre bulanıklaştırabilir, kırpabilir, uzatabilir, küçültebilir ve serbestçe ayarlayabilir. Kullanıcılar, görüntü keskinliğini düzeltmek için otomatik veya manuel ayarlama araçlarını kullanabilir. Uygulamanın bindirme ve bulanıklaştırma sistemini kullanarak dijital fotoğraf efektleri oluşturabilirsiniz. Fotoğraf arka planınızda önemli unsurlar daha ön planda olacak ve profesyonel ayar formülünün düzenleme adımlarını uyguladıktan sonra sıradan fotoğraflar daha çekici hale gelecektir. Kullanıcılar, sistemin tüm önemli parçaları yeniden kadrajlamalarına yardımcı olabilmesi için cihazdan resim yüklemelidir.


Uygulamayı Değerlendir

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 inceleme temel alınarak
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla başkalarıyla paylaşmayacağız.